MEGA UKRAYNA TURU

1. Gün

İSTANBUL – LVİV – LUTSK

26 Nisan 2021, Pazartesi

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuşunuzdan 3 saat önce hazır bulunarak gerçekleştireceğiniz bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları ‘nın PC420 sefer sayılı uçuşu ile saat 16.30 ’da Lviv ‘e uçuyoruz.Yerel saat ile 18.30 ’da Lviv ‘e varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile şehir turumuzu gerçekleştirmek üzere hareket ediyoruz. Lviv şehir merkezine varışımızı takiben yürüyerek şehir turumuzu düzenliyoruz. II. Dünya savaşında zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Orta Avrupa şehridir. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan bu şehir, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturur. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun sonrasında alınacak akşam yemeğimizin ardından Lutsk bölgesindeki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

2. Gün

LUTSK – RİVNE – (Aşk Tüneli Turu) – KİEV

27 Nisan 2021, Salı

Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve Lutsk şehir turumuzu düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Tarihi geçmişiyle Ukrayna’nın en eski şehirlerinden biri olan Lutsk, Volyn Oblast’ında yer alan hem Orta Çağ hem de Yakın Çağ‘dan izler bulabileceğimiz, 12. Y.Y.’da Galiçya-Volyn Prensliği’nin başkentliğini yapmış küçük ve mütevazi bir şehirdir. Konum itibariyle Baltık Denizi’nden Bizans İmparatorluğu’na uzanan ticaret yolu üzerinde olduğu için, yerli ve yabancı tüccarlar tarafından doğu ülkelerindeki en önemli şehirlerden birisi haline gelmiştir. Orta Çağlardan günümüze kadar olan sürede Polonya Krallığı, Rus İmparatorluğu, İkinci Polonya Cumhuriyeti ve Sovyetler Birliğinin bir parçası olduğu için, günümüzde çok sayıda tarihi, dini ve mimari simge yapılara ev sahibi yapmaktadır. Varışımıza istinaden, şehir merkezinde gerçekleştireceğimiz panoramik turumuzun devamında, tarihi 1330 yılına dayanan, Litvanya Büyük Dükalığı ‘nın altında yaşamaya başladıktan sonra inşa edilen ve günümüze dek Lutsk ‘un gelişmesinde önemli pay sahibi olan Lubart Kalesi ‘ni ziyaret edeceğiz. Lutsk ‘a gerçekleşecek şehir turu ve Lubart Kalesi ziyareti ardından Rivne’ye hareket ediyoruz. Doğal kaynakları ve yeşil doğası ile dikkat çeken Rivne’de gerçekleştireceğimiz serbest zaman süresince arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Aşk Tüneli Turu’na (15 Euro) katılabilirler. Aşk Tüneli, Rivne bölgesinde Klevan Kasabası’nda, bir efsaneye göre ilk defa yürüyen çiftlerin dilekleri kabul olduğu, tek yönlü bir tren yolunun etrafında 9 km boyunca uzayıp giden ağaçların birleşmesi sonucu oluşmuş doğal bir tüneldir.Bu doğa harikası tünelde vereceğimiz fotoğraf molasının ardından turumuzu tamamlayarak Kiev ‘e hareket ediyoruz. Kiev ‘e varışımızla birlikte şehir turumuzu düzenliyoruz. 1934 yıldan bu yana (dönemin Sovyet Ukrayna’sı) Ukrayna’ ya başkentlik yapan Kiev, II. Dünya Savaşı ‘nda çok ağır tahribat görmesine rağmen dünyanın en yeşil başkentlerinden birisi olarak addedilmektedir.Şehir, Dünya Savaşı sonrasında ‘’Kahraman Kiev’’ unvanını almıştır. Şehir turumuz esnasında ilk olarak, şehrin kurucularının heykellerinin bulunduğu Kiev Özgürlük Meydanı ‘nda ve birçok restoran ve kafenin bulunduğu ünlü Kreschatik Caddesi’nde fotoğraf molası veriyoruz.Turumuzun devamında ise tarihi Podol Bölgesi ‘ni gördükten sonra Mihailovski Meydanı'na hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden Mihayloiski Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli ‘ni panoramik olarak görme fırsatı buluyoruz. Daha sonra Ayasofya Meydanı, Altın Kapı, Merkez Opera ve Bale Binasını ziyaret ederek turumuzu bitiriyoruz. Şehir turu sonrasında alınacak akşam yemeğinin ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

3. Gün

KİEV – (Kiev Kombi ve Tekne Turu) – (Kiev Akşamları Turu)

28 Nisan 2021, Çarşamba

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, tam gün ekstra düzenlenecek olan Kiev Kombi ve Tekne Turu (55 Euro) (Savaş Müzesi & Picherskaya Lavra Manastırı & Mikro Minyatür Müzesi & Çernobil Müzesi & Sanatçılar Sokağı & Metro Gezisi & Tekne Turu) programımıza katılabilirler. Kapladığı 220 dönüm arazi ile Ortodoks dünyasının en büyük ve en önemli manastırlardan biri olan Pecarska Lavra Manastırı ’nın kuruluşu 11.YY’ ın ortalarına dayanmaktadır. İçerisinde 12 adeti yeryüzünde taş yapı, 6 tanesi ise yer altında mağara olmak üzere toplama 18 adet kilise bulunmaktadır. Ardından Mikro Minyatür Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Dünyada bir benzeri daha olmayan bu müzede, Ukraynalı Mykola Syadrisy ‘nin 1960 yılından bu yana yapmakta olduğu ve birçoğu Guinness Rekorlar Kitabı ‘na giren, sadece merceklerle incelenebilecek kadar küçük eserlerini göreceğiz. Toplu iğnenin başındaki satranç takımı, saç teli içinde gül, dünyanın en küçük saati, iğne deliğine sığan piramitler ve kervan, dünyanın en küçük kilidi ve anahtarı gibi eşsiz eserleri incelerken şaşkınlığımızı gizleyemeyecek ve hayran kalacağız. Bir sonraki ziyaret noktamız, 1986’daki Çernobil felaketinin anısına yapılan, felakete dair maketler, görsel medya araçları, anı değeri taşıyan eşyalar ve sanat eserleri gibi birçok temsili malzemenin yer aldığı müze olacaktır. Müzenin Çernobil’den dolayı hayatını kaybedenlerin anısına yapılan özel bir bölümü ziyaret ettikten sonra, yapımı 1905 yılına dayanan ve günümüzde de halen aktif olarak kullanılan teleferik ile ünlü Andreyevski Yokuşu ‘na tırmanıyoruz. “Ukrayna ‘nın Montmarte ‘su” olarak adlandırılan ve tüm binaları sanatsal değer taşıyan Sanatçılar Sokağı ‘nda birbirinden değerli ve güzel sanat eserlerini görme ve satın alma şansını yakalayacağız. Burada vereceğimiz kısa bir serbest zaman ardından, 3 hattan ve 52 duraktan oluşan ve sanat dolu, Kiev metrosunu keşfedeceğiz. Metro turumuzun ardından Dinyeper Nehri üzerinde tekne turumuzu düzenliyor ve turumuzu tamamlıyoruz. Tur sonrası otele transfer. Sunulacak akşam yemeği ve serbest zaman ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Kiev Akşamları Turu (15 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda, Kiev ‘in ışıltılı sokak ve caddelerinde yürüyüş gerçekleştirecek, şehri bir kez de akşam ışıkları altında keşfedecek ve yerel halkın sosyal yaşam tarzlarını gözlemleyeceğiz.Tur sonrası otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

4. Gün

KİEV – UMAN – ODESSA – (Odessa Tekne Turu)

29 Nisan 2021, Perşembe

Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve Uman ‘a doğru yola çıkıyoruz. Adını, içinden geçen Umanka Nehri ‘nden alan ve doğal güzellikleri ile ünlü Uman şehrinde gerçekleştireceğimiz kısa çevre gezi ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle birlikte ekstra olarak Uman Sofia Parkı Turu (15 Euro) düzenliyoruz.Turumuzda Kont Stanislaw Potocki’nin eşi Sofia onuruna 18. YY’ da 1600 dönüm arazinin üzerine yaptırdığı Sofiyivka Parkı ‘nı geziyoruz.Bir kısmı Arboretum (bilimsel araştırmalar için kurulan ağaç koleksiyonu) ve kalan kısmı keyifli bir mesire alanı olan Sofiyivka Parkı gezimizin ardından Odessa ‘ya doğru yola çıkıyoruz. Odessa ‘ya varışımızla birlikte panoramik şehir turumuzu düzenliyoruz. 1529 yılından itibaren yaklaşık 250 sene Osmanlı İmparatorluğu himayesinde kalan ve günümüzde Ukrayna ‘nın en kalabalık 4 şehri olan Odessa, gerek kendine özgü mimarisiyle, gerekse tarihi ve birbirinden ilginç koleksiyonları içeren müzeleri ile yılın her döneminde birçok turisti çekmeyi başaran önemli bir turizm merkezidir. Odessa ‘da yürüyerek yapacağımız şehir turumuz esnasında, Opera Binası, Tarih Müzesi, Puşkin Anıtı ve Parkı, Potemkin Merdivenleri, Çariçe II. Katerina Heykeli görülecek yerler arasındadır. Trafiğe kapalı olan Deribasofska ya caddesini ziyaret ederek tamamlayacağımız şehir turu ardından alacağımız akşam yemeği sonrası şehir merkezinde serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Odessa Tekne Turu (25 Euro) programımıza katılabilirler. Odessa şehrini bir kez de deniz üzerinde düzenleyeceğimiz tekne turu ile izleme ve fotoğraflama şansını bulacağımız bu turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

5. Gün

ODESSA – (Öğle Yemekli Moldova Turu: Kişinev & Bender Kalesi & Tiraspol)

30 Nisan 2021, Cuma

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Öğle Yemekli Moldova Turu (75 Euro) programımıza katılabilirler. (Moldova’ya seyahatler T.C. vatandaşları için vizesiz olup, bu turumuza katılım sağlamak isteyen misafirlerimizin yanlarında T.C. pasaportlarının bulunması gerekmektedir). Moldova’nın başkenti olan ve aynı zamanda Avrupa’nın en yoğun yeşil alana sahip şehirlerinden biri olan Kişinev’e hareket edeceğiz. Kişinev ‘e varışımızla birlikte gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda sırasıyla, Türk akınlarına karşı direnerek ünlenen III.Stephen anısına 1818 yılında 7 dönümlük alana inşa ettirilen Stefan Cel Mare Parkı, şehrin en turistik noktalarından birisi olan Su Kulesi (Water Tower), Kişinev’in en güzel mimarilerinden biri olan Nativity Katedrali, Holy Gates Anıtı ve Etnografya Müzesi Binası panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz akabinde, lokal restoranda sunulacak öğle yemeğimiz ardından turumuzun ikinci ziyaret noktamız Bender Kalesi olacaktır. 11. YY ‘da inşa edilen ve 16. YY ‘da Kanuni Sultan Süleyman tarafından ele geçirilen kale, uzun yıllar boyunca Osmanlı’nın son sınır kalesi olarak görev yapış ve ünlenmiştir. Osmanlı tarihine ait birçok eser barındıran Bender Kalesi’ne gerçekleşecek ziyaretimiz sonrasında turumuzun son durağı ise Tiraspol şehri olacaktır. Moldova’nın ikinci büyük kenti olan Tiraspol, aynı zamanda Moldova sınırları içinde yer alan ancak henüz resmi olarak tanınmasa da bağımsızlığını ilan etmiş Transnstria Cumhuriyeti’nin de başkentidir. Sovyet Dönemi’nden kalma mimarisi ve komünist rejime ait izleri çok yoğun şekilde görebileceğimiz Tiraspol’de gerçekleştireceğimiz panoramik şehir tanıtım turumuzda şehrin en işlek yeri olan 25 Ekim Caddesi, Kültür Parkı, Noul Neamt Manastırı, Lenin döneminden kalma Başkanlık Binası, kentin sembolik yapılarından birisi olarak kabul edilen Savaş Anıtı görülecek yerler arasındadır. Tiraspol’de gerçekleştireceğimiz gezimizle birlikte turumuzu tamamlayarak Odessa ‘daki otelimize dönüyoruz. Sunulacak akşam yemeği ardından dinlenmek üzere serbest zaman.

6. Gün

ODESSA – (Katakomplar ve Degustasyonlu Konyak Müzesi Turu) – VİNNİTSA

1 Mayıs 2021, Cumartesi

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından Odessa şehir merkezine transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Katakomplar ve Degustasyonlu Konyak Müzesi Turu ‘na (55 Euro) katılabilirler. Turumuzda ilk olarak şehrin geniş alanına uzanan bir yeraltı labirenti olan Katakompları gezeceğiz. 200 yıl önce inşa edilmiş olan bu yeraltı tünelinin toplam uzunluğu yaklaşık olarak 3500 kilometredir. Bu tüneller, Odessa’nın II. Dünya Savaşı’nda Nazi Almanya’sının işgaline uğradığı üç yıl boyunca, yerel direnişçiler (partizanlar) tarafından kullanılmış ve direnişçiler, bu süre boyunca yaşamlarını, bu yeraltı labirentlerinde geçirmişlerdir. Turumuzda, o dönemin orijinal eşyalarını görerek, yeraltı labirentlerinde üç yıl yaşayan insanların direnişi ve yaşantısına tanıklık edeceğiz. Turumuzun devamında Rusya’da konyak ve vodka kralı olarak bilinen Leonidovic Ailesi’nin 1899 yılından günümüze kadar getirdiği Shustov Konyak ve Şarap Müzesi’ni ziyaret ederek üretilen konyakları tadacak ve üretim teknikleri ile üretim aşamalarını gözlemleyeceğiz. Tur sonrasında Odessa’dan ayrılıyor ve Vinnitsa şehrine doğru yola çıkıyoruz. Vinnitsa bölgesindeki otelimize transfer ve alınacak akşam yemeği ardından dinlenmek üzere serbest zaman.

7. Gün

VİNNİTSA – TERNOPİL – LVİV

2 Mayıs 2021, Pazar

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemlerinin ardından Vinnitsa şehir turumuzu düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Tarihi geçmişi 9. YY ‘a kadar uzanan, Barok tarzı mimarisi ve II. Dünya Savaşı esnasında Hitler’in en büyük karargahına ev sahipliği yapması ile ünlenen, Ukrayna’nın en güzel şehirlerinden birisi olan Vinnetsa ‘da gerçekleştireceğimiz şehir turu esnasında, Vinnitsa Anıtı’nı ve Bakire Meryem Kilisesi ‘ni panoramik olarak görecek ve şehrin düzenli yapısının kattığı huzurlu atmosferi yaşayacağız. Şehir turu sonrasında Ternopil şehrine doğru yola çıkıyoruz. Ukrayna’nın batısındaki en büyük şehirlerden birin olan ve 1540 yılında kurulan Ternopil, şehir merkezinde bulunan göleti ve yeşil alanları ile ziyaretçilerine oldukça sakin ve keyifli bir gezi deneyimi sunmaktadır. Ukraynalı gezginlerin en popüler ziyaret noktalarından biri olan Ternopil’de gerçekleştireceğimiz çevre gezisi esnasında Shevchenko Parkı ve Meydanı, bu meydanda yer alan ve 1957 yılında inşa edilen ve şehrin mimari açıdan en güzel eserlerinden biri olan tiyatro binası, Aleksandr Puşkin’in heykelinin de aralarında yer aldığı bir çok anıt ve heykel, meydanın ardında yer alan ve 1900 ‘lerde yapılmış bir çok karakteristik evi barındıran Valova Sokağı, yeşil kuleleri ile dikkat çeken Dominik Kilisesi ve Ternopil’in en meşhur mekanı olan Ternopil Göleti görülecek yerler arasındadır. Ternopil ‘de gerçekleştirilecek panoramik çevre gezisi ve sunulacak kısa serbest zamanın ardından Lviv ‘e doğru yola çıkıyoruz. Sunulacak akşam yemeği ardından Lviv bölgesindeki otelimize transfer ve dinlenmek için serbest zaman.

8. Gün

LVİV – (Lviv Kombi Turu) – İSTANBUL

3 Mayıs 2021, Pazartesi

Sabah kahvaltısının ve otelden çıkış işlemlerinin ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Lviv Kombi Turu (40 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Shevchenko Hai – Ethno Parkı, bir hava müzesidir. 120'den fazla anıtın bulunduğu ormanlık bir alan içerisinde bulunan ve Ukrayna'nın eski geleneksel ahşap evlerinin, rüzgâr değirmenlerinin sergilendiği park, doğa ile uyumlu mimarisiyle ülkenin tarihi hakkında mükemmel bilgiler sunuyor. Bu güzel turumuzu tamamladıktan hemen sonraki durağımız Potochki Sanat Galeri Sarayı olacaktır. 1880 yılında II. Alfred Potocki tarafından Fransız Mimar Louis D’overn’e inşa ettirilen bu saray 2002 yılına kadar Lviv kraliyet sarayı olarak kullanılmıştır. 2002 yılı itibari ile Sanat Galerisi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 18. YY Avrupa’sının Sanat Anlayışını tema edinen Potochki Sarayı ziyaretinde Orta Çağ Avrupa’sından kalan örnekleri görme imkânı bulacağız. Turumuzda bir sonraki durağımız Lychakiv Mezarlığı olacaktır. Avrupa’nın en eski mezarlarından birisi olan, 1786 yılında yapılan ve 400 dönüm bir alana sahip olan Lychakiv Mezarlığı’nda yaklaşık 500 binden fazla mezar, 500’e yakın heykel ve kabartma 2000’e yakın türbe ve 24 şapel bulunmaktadır. Sonrasında kahve madenini ve burada ikram edilen kahveleri içtikten sonra Ukrayna ’nın ünlü, el yapımı çikolatalarının yapıldığı çikolata fabrikasını ziyaret ediyoruz. Hediyelik olarak fabrikada üretilen bu çikolatadan alabilirsiniz. Gezimizin devamında, Lviv’ e özgü ünlü Vişne Likörü mağazamıza gidiyoruz. Burada arzu eden misafirlerimiz için Vişne Likörü ikram edilecektir. Turumuzun son kısmında Eczacılık Müzesi ‘ni ziyaret edeceğiz. Bu ziyaretimizde önceki dönemlerde ilk eczacılığın nasıl yapıldığına dair tarihi bir yolculuğa çıkacağız. Tur sonrasında İstanbul uçuşumuz için Lviv Havalimanı ‘na transfer. Bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerimizin ardından Pegasus Hava Yolları ‘nın PC421 sefer sayılı uçuşu ile yerel saat ile 19:35 ‘de İstanbul ‘a hareket ediyoruz. TSİ 21:40 ‘da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Pegasus Havayolları tarifeli seferleri ile Sabiha Gökçen HL – Lviv HL – Sabiha Gökçen HL parkurunda uçak bileti,
  • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
  • 3 ve 4 yıldızlı şehir dışı otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,
  • 7 Akşam Yemeği (Akşam yemekleri otelde veya lokal restoranda sunulabilir)
  • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri ve şehirlerarası transfer,
  • Lviv, Lutsk, Rivne, Kiev, Uman, Odessa, Vinitsa, Ternopil panoramik şehir turları ve/veya çevre gezileri
  • Otel şehir vergileri (yerel otoriteler tarafından alınan ve gecelik kişi başı 3€- 5€ arası değişen konaklama vergileri dahildir)
  • Türkçe rehberlik hizmetleri.
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  •  
  • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

   • Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
   • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
   • Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar
   • Öğle Yemekleri ve tüm yemeklerde alınacak içecekler,
   • İç hat bağlantı bilet bedelleri,
   • Müze ve ören yerleri girişleri,
   • İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)
   • İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
  • Avantajlı Ekstra Tur -A- Paketi: 195 Euro yerine 150 Euro

   Pakete Dahil Olan Turlar:

  • Rivne Aşk Tüneli Turu (15 €)
  • Kiev Kombi ve Tekne Turu (55 €)
  • Uman Sofia Park Turu (15 €)
  • Lviv Kombi Turu (40 €)
  • Kiev Akşamları Turu (15 €)
  • Katakomplar & Degustasyonlu Konyak Müzesi Turu (55 €)
  • (Ekstra tur paketlerinde 0-2 yaş arası ücretsiz, 3-12 yaş arası %50 indirimlidir)

    

   Avantajlı Ekstra Tur -B- Paketi: 270 Euro yerine 195 Euro

   Pakete Dahil Olan Turlar:

  • Öğle Yemekli Moldova Turu (75 €)
  • Rivne Aşk Tüneli Turu (15 €)
  • Kiev Kombi ve Tekne Turu (55 €)
  • Uman Sofia Park Turu (15 €)
  • Lviv Kombi Turu (40 €)
  • Kiev Akşamları Turu (15 €)
  • Katakomplar & Degustasyonlu Konyak Müzesi Turu (55 €)
  • (Ekstra tur paketlerinde 0-2 yaş arası ücretsiz, 3-12 yaş arası %50 indirimlidir)

  • Vize ve Pasaport

   T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır.

  • Misafirlerimizin pasaportlarının seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.
  • Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.
  • Bu turdaki ülkelere giriş için vizeden muaf olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan acentamız sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
  • Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan acentamız sorumlu olmayacaktır.
  • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat (lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

  •  
  • 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Tur Çıkış Tarihi: 26 Nisan 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

424 €

574 €

449 €

75 €

429 €

Tur Çıkış Tarihi: 5 Nisan 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

454.00 €

604.00 €

479.00 €

75.00 €

459.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 12 Nisan 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

474.00 €

644.00 €

499.00 €

75.00 €

479.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 26 Nisan 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

424.00 €

574.00 €

449.00 €

75.00 €

429.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 10 Mayıs 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

524.00 €

714.00 €

549.00 €

75.00 €

529.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 24 Mayıs 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

474.00 €

644.00 €

499.00 €

75.00 €

479.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 7 Haziran 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

474.00 €

644.00 €

499.00 €

75.00 €

479.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 14 Haziran 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

474.00 €

644.00 €

499.00 €

75.00 €

479.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 21 Haziran 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

474.00 €

644.00 €

499.00 €

75.00 €

479.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 28 Haziran 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

474.00 €

644.00 €

499.00 €

75.00 €

479.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 5 Temmuz 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

474.00 €

644.00 €

499.00 €

75.00 €

479.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 12 Temmuz 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

474.00 €

644.00 €

499.00 €

75.00 €

479.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 19 Temmuz 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

524.00 €

714.00 €

549.00 €

75.00 €

529.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 26 Temmuz 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

474.00 €

644.00 €

499.00 €

75.00 €

479.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 2 Ağustos 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

474.00 €

644.00 €

499.00 €

75.00 €

479.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 9 Ağustos 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

474.00 €

644.00 €

499.00 €

75.00 €

479.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 16 Ağustos 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

474.00 €

644.00 €

499.00 €

75.00 €

479.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 23 Ağustos 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

474.00 €

644.00 €

499.00 €

75.00 €

479.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 30 Ağustos 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

474.00 €

644.00 €

499.00 €

75.00 €

479.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 6 Eylül 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3
& 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

474.00 €

644.00 €

499.00 €

75.00 €

479.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 13 Eylül 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

474.00 €

644.00 €

499.00 €

75.00 €

479.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 20 Eylül 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

474.00 €

644.00 €

499.00 €

75.00 €

479.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 27 Eylül 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

454.00 €

604.00 €

479.00 €

75.00 €

459.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 4 Ekim 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

424.00 €

574.00 €

449.00 €

75.00 €

429.00 €

Tur Çıkış Tarihi: 11 Ekim 2021, Pazartesi

Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3 & 4 Yıldızlı Şehir Dışı Oteller - Yarım Pansiyon

424.00 €

574.00 €

449.00 €

75.00 €

429.00 €


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis

DUBAI TURU

DUBAİ

3-6 NİSAN 2021

374 EURO

MEGA ORTA AVRUPA TURU

BUDAPEŞTE-VİYANA-BRATİSLA-SALZBURG-MÜNİH-LEİPZİG-NÖRDLİNGEN-ROTHENBURG-BERLİN-PRAG

16-23 NİSAN 2021

424 EURO

PARİS TURU

PARİS İKONLAR VE FENOMENLER&DİSNEYLAND

30 NİSAN-3 MAYIS 2021

374 EURO
Whatsapp