Kurumsal

Faaliyetlerine 2008 yılında  başlayan Divam Turizm ana ilkesi,  mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır. Divam Turizm, Kurulduğu günden bu güne kadar sürekli gelişen, büyüyen ve kendisini yenileyen bir firma olarak müstesna bir yer edinmiştir.

 

A-6041

Divam Turizm,  “müşterilerimiz bizim hem dost, hem de misafirlerimizdir” felsefesini ilke ve düstur edinmiştir. Çıktığımız bu zahmetli yolda sizlerden aldığımız destekle kalite ve seviyemizi her geçen gün daha yukarılara çıkarmayı ve bu sektörde dünya var oldukça sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz.

Divam Turizm, Kalitesini istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2016 yılında da sürdürmüştür;  Divam Turizm, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

Ulusal vizyonuyla hareket eden Divam Turizm teknolojik çalışmalarına devam etmektedir.

Saygılarımızla,

Divam Turizm

 

Misyonumuz

Divam Turizm, etik değerlerden ödün vermeden müşterilerin ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, çağdaş standartlarda hizmet veren, başarının sürekliliğini kurum kültürü haline dönüştürerek iş çözümleri ve hizmet sunan bir kuruluştur.

 

Vizyonumuz

Güveni ve saygınlığı temsil eden, mutlak müşteri mutluluğunu ön planda tutan, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile öne çıkan, ulusal ve uluslararası düzeyde hizmetlerinde örnek bir kuruluş olmaktır.

 

Temel Değerlerimiz

Önce İnsan

Topluma, Çevreye ve Yasalara Karşı Saygı ve Sorumluluk

Çağdaşlık

Bilimsellik

Kalıcı Güven

Yaratıcılık

Yenilikçilik

Dinamizm

Dürüstlük

Verimlilik

Güleryüzlülük

 Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis
Whatsapp