Delphin Botanik Platinum

Delphin Botanik Platinum

Botanik Platinum deniz kenarında palmiye ağaçları ve rengarenk çiçekler arasında yer almaktadır. Antalya havalimanına 90 km Alanya ve Side’ye 32 km uzaklıktadır. Tesis toplamda 453 oda ve 6 misafir asansörü ile hizmet vermektedir. Botanik Platnum; kaydıraklı yüzme havuzu, çocuk havuzu, kapalı havuz, animasyon aktiviteleri, spor turnuvaları, havuz oyunları, mini club, tenis kortu ve daha bir çok hizmeti ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır.

Konum

Alanya, Okurcalar mevkiinde yer alan tesis, Antalya havalimanına 90 km., Antalya şehir merkezine 100 km., Side’ye 32 km. mesafede ve denize sıfır konumdadır.

Yaz Dönemi

15.05.2017 - 31.10.2017

Genel Tesis Özellikleri

40.000 m2 alan üzerine kurulu toplam 447 odası bulunan tesiste, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, su kaydıkları, animasyon, mini club, tenis kortu bulunmaktadır. 1 havuz sadece Botanik Platinium misafirleri kullanmaktadır. Diğer havuzlar Delphin Botanik Hotel’in havuzlarıyla birlikte ortak kullanılır, Kapalı havuz sadece botanik Platinium misafirleri içindir. Açık alandaki animasyon aktiviteleri ve tenis kortu Delphin Botanik Hotel misafirleriyle ortak kullanılmaktadır.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis
Whatsapp