PARİS&DISNEYLAND TURU

Paris Turu (Kış Dönemi) SAW Çıkışlı Paris Gidiş / Paris Dönüş (ORY-ORY)

Paris Turu (Kış Dönemi) SAW Çıkışlı Paris Gidiş / Paris Dönüş (ORY-ORY)

01. Gün                 ISTANBUL - PARİS

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş gidiş terminalinde 05.45’de hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Pegasus hava yollarının PC2173 sefer sayılı uçuşu ile saat 08.45’de Paris’e hareket. Yerel saat ile 10.35‘de varış, ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Paris şehir turu. Panoramik şehir turunda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı (Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais ,Comedie Francais, görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelinize transfer.

 

02. Gün                 PARİS

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Paris ikonları ve Seine Nehri turu.

(95 Euro). Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri gezisine çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan, hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre tepesine, fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Romantik Paris gece turu.(35 Euro). Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi ChampsElysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Lido Show(140 Euro). 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otelinize transfer.

 

03. Gün                 PARİS

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzuedenmisafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Disneyland turu / çiftpark (120 Euro), Louvre ve Versailles turu (150 Euro) veya Louvre ve Notre Dame Katedrali turu.(75 Euro).

 

Disneyland turumuzda;  Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.

 

Louvre müzesi & Versaille Sarayı turumuzda ; Dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Versailles Sarayına doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimizde kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16. Louis’nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı

galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş birçok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet  bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız.  

 

04. Gün                 PARİS – ISTANBUL

Kahvaltının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus hava yollarının PC2174 sefer sayılı uçuşu ile ile saat 16.05 ’de İstanbul’a hareket ve Türkiye saati ile 21.35’de  varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

—Pegasus Havayolları ile İstanbul(SAW)– Paris – İstanbul(SAW) parkurunda uçak bileti, 

—Havalimanı vergileri 

—Seçilen kategori otelde 3 gece oda & kahvaltı bazında konaklama,

—Alan/otel/alan transferleri,

—Panoramik Paris şehir turu 

—Yerel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

—Otel vergileri

—Turist Şehir vergileri

—Türsab zorunlu mesleki sigortası

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

—Vize ücreti, servis bedeli 

—Seyahat Sağlık Sigortası 

—Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

—Yurt dışı çıkış harcı bedeli

—Müze ve ören yerleri girişleri

—Şoför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)

2500TL

baslangic tarihi bitis tar. FİYAT Seç
09.01.2020 12.01.2020 4,373.77 TL
13.02.2020 16.02.2020 5,000.39 TL
27.02.2020 01.03.2020 5,000.39 TL
12.03.2020 15.03.2020 5,000.39 TL
26.03.2020 29.03.2020 5,000.39 TL

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis

UZAK DOĞU PHUKET-PATTAYA-BANGKOK-SİNGAPUR

BANGKOK-PATTAYA-PHUKET-SİNGAPUR

27 HAZİRAN-5 TEMMUZ 2020

899 EURO

Büyük İspanya Turu 7 Gece / 8 Gün 3* & 4* Konaklama

İSPANYA

20-27 NİSAN 2020

2780TL

DALMAÇYA KIYILARI-DUBROVNİK-ADRİYATİK KIYILARI

DALMAÇYA-ADRİYATİK KIYILARI-DUBROVNİK

11-19 EYLÜL 2020

2650 TL